Takip Edin :
0530 525 48 88

Kır Düğünü

Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş Serdivan Restaurant, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuyetini kendine misyon edinmiş olup, alışılagelmiş düğün anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere hizmet vermektedir.

2 adet kır düğünü alanımız mevcuttur. Biri 1800 kişilik diğeri ise 1000 kişiliktir.Alanlarımız şık tasarımıyla misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.
 
Serdivan Restaurant olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma anlayışına sahip bir müesseseyiz. Müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmamızın sebebi, sunulan hizmetler ve tesisimizin kalitesinin yüksek oluşudur.
 
Tesisimiz geniş alanı, ses ve ışık sistemi profesyonellikle hazırlanmış olup, projeksiyon, lcd tv, lazer sistemi v.b teknolojik cihazları barındırmaktadır. Yiyecek ve içeceklerimiz her misafirimizin damak zevkini karşılayacak niteliktedir. Zengin menümüzde her kesime hitap eden birbirinden güzel yiyecek çeşitleriyle sizleri mest etmeye kararlıyız.

Kır düğününüzde deneyimli ve güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan keyif duyacağız.

Önemli Uyarı : Sitemizde yayınladığımız fotoğraf, video ve yazılar izinsiz kullanılamaz.
BİZE ULAŞIN
  • Yakacık Cad. Durak Sok. No:33 Samandıra / Sancektepe / İST.
  • Rezervasyon Tel : 0216 561 25 70
  • Whatsapp : 0530 525 48 88
  • info@serdivanrestaurant.com
Bizi Takip Edin :